Valentine's day


Walentynki to święto zakochanych, które obchodzone jest 14 lutego. Tego dnia ludzie wysyłają do ukochanych „walentynkę” - wiersz albo wyznanie miłosne. Niekiedy obdarzają się upominkami. Walentynki to święto wszystkich zakochanych, zarówno tych którzy są zakochani, jak i tych którzy są nieśmiali i obawiają się wyznać swoje uczucie. Walentynki to szczególny dzień, na który warto starannie przygotować coś wyjątkowego. Dzień zakochanych zbliża się wielkimi krokami, więc warto przygotowania rozpocząć już dziś.


Walentynki jest to wyjątkowy dzień, który skłania nas do okazania ukochanej osobie, tego co naprawdę czujemy, a na co dzień nie mamy czasu i sposobności, żeby to wyrazić. Korzystajmy zatem z tych chwil i słowami, czynami wyraźmy to, co podpowiada nam serce.
Szczęśliwych Walentynek!!!!
 

Valentine's day is a celebration of love, which is celebrated on February 14. On this day people send to loved ones "Valentine"-row or a confession of love. Sometimes endowed with a gift shop. Valentine's day is a celebration of all young lovers, both those who are in love and those who are shy and afraid to confess their feeling. Valentine's day is a special day, for which you should carefully prepare something special. Valentine is fast approaching, so you might want to start preparing today.

Valentine's day is a special day that prompts us to show a loved one, what I really feel, and every day we don't have time and opportunity to express themselves. Therefore, use mesh of these moments and the words wyraźmy acts is what tells us.
Happy Valentine's Day!!
 


7 komentarzy:

 1. Ja miłości wyznawać komu nie mam. Biedna niezakochana 13letnia duszyczka. Robię jednak "walentynkowe niespodzianki" dla mojej przyjaciółki i przyjaciela, więc w jakiś sposób się "przygotowuję".
  Tobie również życzę Szczęśliwych Walentynek i miłości!
  http://megabeatlemaniak.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. ZOSTAŁAŚ NOMINOWANA DO LIEBSTER BLOG AWARS PRZEZE MNIE ♥
  SZCZEGÓŁY ZNAJDZIESZ U MNIE : )
  http://duusia-duusia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mam swojej walentynki, więc ten dzień
  spędzę ze słodyczami i książką :D
  juliettexoxo.blogspot.com ♡
  + u mnie nowy post!

  OdpowiedzUsuń
 4. Urocze i piękne inspiracje walentynkowe <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny post, rzeczywiście ten dzień jak żaden sprawia, że naturalnie chce się być blisko z drugą osobą. Pozdrawiam i życzę miłego weekendu! xx

  OdpowiedzUsuń
 6. such a beautiful post dear !
  xoxo

  www.mychoicebysorana.blogspot.ro

  OdpowiedzUsuń
 7. Cóż, piszę tu zdecydowanie po walentynkach, ale co tam XD Myślę, że to fajne święto- dla zakochanych- ale doskonale widać, zresztą udowodniłaś to w poście, że to święto komercyjne. Ile tego dnia sprzedaje się perfum, kwiatów, czekoladek? Wszędzie jest czerwono i na pokazach z twoich zdjęć ;D Ale masz rację, to szczęśliwy dzień i to chyba najważniejsze :D zapraszam http://atakujac-rzeczywistosc.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

dziękuję za każdy komentarz ♥

będę wdzięczna za nie pisanie komentarzy typu "poklikaj w banery/reklamy itp.
"